امداد خودرو خمینی شهر

با توجه به نزدیکی اصفهان و خمینی شهر و تراکم جمعیتی بالای خمینی شهر امداد خودرو خمینی شهر اصفهان یکی از مراکز شلوغ امدادی مرکز امداد خودرو اصفهان است.

خدمات امداد خودرو خمینی شهر

خدمات امداد خودرو در خمینی شهر طیف وسیعی از خدمات را برای کمک به رانندگان در صورت خرابی یا تصادف خودرو ارائه می دهند. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 • یدک کش: اگر خودرو شما غیرقابل حرکت باشد، می توانید با یک شرکت امداد خودرو اصفهان تماس بگیرید تا ماشین شما را به تعمیرگاه یا محل مورد نظرتان یدک کشی کند.
 • مکانیک سیار: اگر خودرو شما دچار مشکل جزئی مکانیکی شده باشد که می توان آن را در محل تعمیر کرد، می توانید از خدمات مکانیک سیار استفاده کنید.
 • پنچرگیری: اگر لاستیک خودرو شما پنچر شده باشد، می توانید از خدمات پنچرگیری سیار استفاده کنید.
 • سوخت رسانی: اگر در راه مانده اید و بنزین یا گازوئیل تمام کرده اید، می توانید از خدمات سوخت رسانی سیار استفاده کنید.
 • باز کردن درب خودرو: اگر کلید خود را داخل خودرو جا گذاشته اید، می توانید از خدمات باز کردن درب خودرو استفاده کنید.
 • جذب باتری: اگر باتری خودرو شما خالی شده است، می توانید از خدمات جذب باتری استفاده کنید.
 • تعمیر دینام: اگر دینام خودرو شما دچار مشکل شده است، می توانید از خدمات تعمیر دینام سیار استفاده کنید.
امداد خودرو خمینی شهر
امداد خودرو خمینی شهر – امداد خودرو اصفهان

خمینی شهر

خمینی شهر، یکی از شهرستان‌های استان اصفهان، در شمال غربی این استان و در فاصله ۱۲ کیلومتری از شهر اصفهان واقع شده است. البته امروزه نمیتوان حد دقیقی بین خمینی شهر و اصفهان قائل شد و این دو شهر در برخی نقاط کاملا به هم چسبیده اند. این شهرستان از شمال به شهرستان شاهین شهر و میمه، از شرق و شمال شرقی به شهرستان اصفهان، از شمال غربی و غرب به شهرستان نجف آباد و از جنوب به مرزهای قانونی شهر اصفهان و شهرستان فلاورجان محدود می‌شود.

ارتفاع خمینی شهر از سطح دریا حدود ۱۵۹۵ متر است و به همین دلیل، آب و هوایی معتدل و کوهستانی دارد. خمینی شهر در منطقه‌ای کوهستانی واقع شده است و به همین دلیل، از شمال و شمال غربی به کوه‌های محمودآباد، سرچاه و صالح محدود می‌شود. دشت‌های هموار نیز در جنوب و شرق این شهرستان قرار دارند.

دسترسی به خمینی شهر

خمینی شهر از طریق جاده اصفهان – نجف آباد به سایر نقاط استان اصفهان و کشور متصل می‌شود. در بخش شرقی خیابان امام خمینی تقریبا حد فاصل بین اصفهان و خمینی شهر است و به دلیل وجود مکانیکی های فراوان در این خیابان و همچنین نزدیکی خمینی شهر به خیابان شاپور جدید که میتوان گفت یکی از مراکز اصلی تعمیرات خودرو در اصفهان است اهمیت ارائه خدمات امداد خودرو خمینی شهر پیش از پیش احساس می‌شود.

نکاتی برای استفاده از خدمات امداد خودرو در خمینی شهر

 • سابقه و شهرت: قبل از انتخاب شرکت امداد خودرو، سابقه و شهرت آن را بررسی کنید. می توانید نظرات مشتریان را به صورت آنلاین بخوانید یا از دوستان و آشنایان خود در مورد شرکت های امداد خودرو در خمینی شهر سوال کنید.
 • قیمت: قیمت خدمات امداد خودرو می تواند از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت باشد. قبل از تماس با شرکت امداد خودرو، از قیمت خدمات آنها مطلع شوید.
 • خدمات ارائه شده: مطمئن شوید که شرکت امداد خودرو خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهد. به عنوان مثال، اگر به مکانیک سیار نیاز دارید، مطمئن شوید که شرکت مورد نظر مکانیک سیار در اختیار دارد.
 • دسترسی: مطمئن شوید که شرکت امداد خودرو می تواند به سرعت به محل شما برسد. به خصوص اگر در خارج از شهر هستید، مهم است که شرکتی را انتخاب کنید که در منطقه شما خدمات ارائه می دهد.
Rate this page
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
09139999228
پیمایش به بالا